“Зелю геть!” – Під будівлею ДБР зібралися нардепи від “Європейської солідарності”

“Зелю геть!” – Під будівлею ДБР зібралися нардепи від “Європейської солідарності”

Прихильники експрезидента України Петра Порошенка вимагають від президента України Володимира Зеленського не призначати колишнього адвоката Віктора Януковича першим заступником голови Державного бюро розслідувань.

Народні депутати України від партії “Європейська солідарність” прийшли під будівлю Державного бюро розслідувань з метою з’ясувати, чому колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков став першим заступником голови відомства.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “Прямий”.

Прихильників Петра Порошенка спочатку не пропускали в саму будівлю ДБР, ті, в свою чергу, почали штурм. В результаті їм вдалося пробитися в фойє будівлі, але далі просунутися вони не змогли: система проходу виявилася заблокована охороною.

Серед протестуючих був і нардеп Ростислав Павленко. Ось, що він розповів в коментарі журналістам:

“Співробітники ДБР фактично порушили статтю 17 Закону України” Про статус народного депутата “. Там говориться, що нардеп має право потрапляти на територію інших державних установ. Також є рішення Конституційного суду України, яке забороняє перешкоджати нардепам , а керівник ДБР зобов’язаний прийняти депутата у себе, незалежно від ситуації. Але зараз люди, що заважають нам пройти, відмовляються представитися і показати документи “, – резюмував нардеп.

На вулиці люди кричали: “Зелю геть!”.

Як все відбувалося, ви можете побачити на відео.

Як ми вже повідомляли раніше, колишній президент України Петро Порошенко назвав призначення колишнього адвоката Віктора Януковича Олександра Бабікова на посаду першого заступника голови Державного бюро розслідувань “реваншем сил антимайдану”.