Зеленський зізнався у проблемах на переговорах із Путіним

Зеленський зізнався у проблемах на переговорах із Путіним

Президент Володимир Зеленський заявив, що питання повернення Україні контролю над кордоном із країною-агресором Росією є слабким місцем Мінських домовленостей.

І саме щодо нього виникли розбіжності під час переговорів із главою РФ Володимиром Путіним на “нормандському саміті” у Парижі. Про це він сказав в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” .

“Найскладніше питання – передача кордону під контроль України. Це дуже смішно, тому що це наш кордон. Але це слабке місце, ахіллесова п’ята Мінських домовленостей – те, що було підписано нашою стороною. На жаль, ми підписали, що нам передають під контроль наш кордон тільки після виборів на тимчасово окупованих територіях”, – зізнався він.

Окрім цього, глава держави підкреслив, що з Путіним у нього різні позиції щодо цього питання.

“Мені сподобалося, що ми почали це обговорювати. Домовилися, що говоритимео про це детальніше з різними варіантами на наступній зустрічі в “нормандському форматі”, – додав він.

Також Зеленський підкреслив, що Україна виступає за зміну тих положень Мінських домовленостей, які стосуються відновлення контролю над кордоном.