Зеленський почав писати КАПСЛОКОМ.Вчора “найвеличніший лідер сучасності” зловив облизня та осоромився на весь світ – Смолій

Зеленський почав писати КАПСЛОКОМ.Вчора “найвеличніший лідер сучасності” зловив облизня та осоромився на весь світ – Смолій

Зеленський почав писати КАПСЛОКОМ.

Саме такий метод вибрав президент країни, чи його прес-служба, офіс, чи ще хтось, для того щоб передати “злість” Зеленського щодо вагнерівців, який вчора Лукашенко передав Росії.

Тільки не “капслоком” треба писати “гнівні пости”, а припинити вірити в мир від теро*истів, вб*вць та агресорів. Припинити дивитися в очі Путінам/Лукашенкам. Припинити вести країну шляхом капітуляції та здачі інтересів. Припинити брехати людям в очі про “мір”.

Вчора “найвеличніший лідер сучасності” зловив облизня та осоромився на весь світ, не тим що Лукашенко не віддав “вагнерівців”, а тим що кожного дня намагається співпрацювати з теро*истами та агресором. Ось і результат.

А істерити та писати “капслоком” не гоже посади президента, присто треба визнати та перестати піаритись на тому, що зробити не вдастся та просто перестати брехати.

Андрій Смолій

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.