“Зеленському дали рік, щоб вирішити проблему війни і миру на Донбасі”, – Бацман

“Зеленському дали рік, щоб вирішити проблему війни і миру на Донбасі”, – Бацман

Українська телеведуча і журналістка, дружина іншого не менш відомого журналіста Дмитра Гордона, Олеся Бацман прокоментувала ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо повернення Донбасу до складу України, виведення окупаційних військ Росії з ОРДЛО і відновлення миру на цих територіях.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу “НАШ“.

На думку відомої телеведучої та журналістки, нинішньому гаранту Конституції варто б всерйоз займатися вирішенням питання мирного врегулювання війни на Донбасі, інакше цей регіон може перетворитися на чергову заморожену “гарячу” точку, за прикладом Придністров’я.

Також вона зазначає, що у Зеленського була можливість обговорити це питання з Путіним під час зустрічі в рамках “Нормандського формату”.

“Багато людей говорили Зеленському, що йому буде важко спілкуватися з Путіним. Що з ним не можна буде домовитися. Оскільки біографії один від одного відрізняються. Ключовою вимогою з боку Росії в бік України було внесення в Конституцію України положень про “особливий статус” Донбасу. “Для нього це був головний пунктик. На що Зеленський сказав категоричне “ні””, – зазначила Бацман.