Запам’ятай тепер українець: в aрмію підеш з 18 років. Їсти там будеш прострочену консерву з очей та хвостів кильки та мерзлу картоплю – журналістка

Запам’ятай тепер українець: в aрмію підеш з 18 років. Їсти там будеш прострочену консерву з очей та хвостів кильки та мерзлу картоплю – журналістка

Українська журналістка Катерина Рошук прокоментувала заяву голови фракції “Слуга народа” Давида Арахамії про те, що “Україні слід тимчасово відмовитись від політики гармонізації власного законодавства з ЄС”.

Далі пряма мова:

Запам’ятай тепер українець:

в армію підеш з 18 років. Їсти там будеш прострочену консерву з очей та хвостів кильки та мерзлу картоплю. Бронік та все інше нехай мама тобі купує. Бо президент в нас за мир.

в малий та середній бізнес хочеш? Ти ще скажи у блогери. Ні. Податки, податки та ще раз податки. Краще йди в армію.

субсидію на комуналку, бо тарифи не знизили? Ну спробуй. Держава перевірить куди ти витратив гроші та взагалі скільки ти заробляєшь. Аудіт.

пенсії правда підвищили та мінімальну зарплатню. Десь на 74 грн.

якщо ти вчитель, то треба терпіти – зарплатні по 4 тис доларів поки що не буде. Чиновникам премії в сотні тисяч та зарплати в мільйони – вже є.

якщо журналіст – посадять на 5-7 років, якщо не під диктовку влади будеш писати.

до ЄС тепер тобі теж не світить. Арахамія каже: не на часі. Мабуть поведуть країну миритися до Росії.

а президент шо? Він в тебе нє лох. Йому до дітей треба.

Хто винен?

Хтось невідомий.

Хто просто не хотів голосувати за баригу у м‘ятому костюмі, який заробляв на крові та носився зі своїм Томосом, безвізом та підняв увесь світ на захист України, коли твій старший брат прийшов тебе вбивати.

Катерина Рошук

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.