Впізнаєте цього українця в окулярах? Це стопкадр з трансляції брифінгу Лукашенка. І на ньому – дід Петро – журналіст

Впізнаєте цього українця в окулярах? Це стопкадр з трансляції брифінгу Лукашенка. І на ньому – дід Петро – журналіст

“Наші” люди в Мінську.

Впізнаєте цього українця в окулярах? Це стопкадр з трансляції брифінгу Лкашенка. І на ньому – дід Петро.

Дід Петро ще Леніна бачив) Ну, добре, не бачив. Але він з числа політичних “червоних динозаврів”. Так, це – Петро Симоненко, лідер українських комуністів.

Цей дід Петро гарна ілюстрація для всіх тих українців, які з захватом розповідають про порядок та стабільність в Білорусі. Що сьогодні мудрий білоруський народ знову “обере” собі іншого діда – діда Сашка.
Якщо для цих українців дід Сашко – норм для Білорусі, то для них і дід Петро – норм для України. Така собі ностальгія за совком, застоєм, ковбасою по 2.20, залізною завісою, порожніми полицями, одноманітним одягом та п’ятирічками за три роки.

І добре, що “наш” дід Петро сьогодні звичайни політичний маргінал. Якого хіба що медведчуківські телеканали юзають. Його і раніше юзали, бо дід Петро лише публічно боровся з олігархами. А непублічно дуже навіть добре приторговував своїми однодумцями.

Аж до втечі Януковича.

І ось дід Петро у Мінську. Сподіваюсь, він там просто особистий гість Лукашенка. Хоча у світлі останніх призначень української влади Симоненко добре виглядав би як офіційний представник на президентських виборах у Білорусі…

Ніхто з інших українських політиків їхати до диктатора Лукашенка не наважився. Бо дід Сашко – токсічний. Навіть для білорусів.
Але проігнорувати та відмовчатися щодо виборів у Білорусі не вийде.
Офіційна білоруська пропаганда вже оголосила перемогу Лукашенка з результатом 80%. Тупо намальований результат. Ну, а далі дід Сашко готується розчавити усіх протестуючих.

І тут питання в першу чергу до Зеленського. Як реагувати на такі “вибори” в Білорусі? І на наступне придушення протестів (не знаю, чи будуть, але все йде до цього).

Непросте рішення для звичайного українського хлопця Вована. Тут потрібні гарні радники. Сподіваюсь, серед них не буде діда Петра та йому подібних.

Але якось симптоматично Зеленський вже відмовчався, коли в Білорусі затримали та депортували українських журналістів…

Олексій Братущак

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.