“Володимир Зеленський, ваша реакція буде? Автомат дати? Генеральна прокурора і ДБР зобов’язані відкрити кримінальну справу”, – Олешко

“Володимир Зеленський, ваша реакція буде? Автомат дати? Генеральна прокурора і ДБР зобов’язані відкрити кримінальну справу”, – Олешко

Мережу сколихнуло нове листування “слуг народу” на корупційні теми. Так в об’єктив телекамер наглядових журналістів потрапило, як заступник міністра МОЗ Андрій Семиволос розповідає депутату “Слуги народу” Павлу Павлишу про те, як вдало можна “розпилювати” бюджети, та так, що внукам ще залишається.

Про це у своєму блозі пише український блогер Мирослав Олешко.

Далі пряма мова:

Заместитель министра МОЗ рассказывает депутату Слуги народа о том, как удачно можно распиливать бюджеты, да так, что внукам ещё остаётся.

К власти таки пришли невероятные долб$ебы, которые общаются о схемах прямо на глазах журналистов.

Володимир Зеленський, ваша реакция будет? Автомат дать?
Генеральная прокурора и ДБР обязаны срочно открыть уголовное дело и взять обоих под арест.

Скалецкая, министр наш новый, что, не в доле разве?

“Семиволос: Міша за$бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає безглузді команди.

Павлиш: Так не виконуй, включай дурня.

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по деяких його моментах поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))”

Myroslav Oleshko

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.