Ветеран АТО: Справа не в прем’єрі, не в монобільшості, а в тому, хто їх привів до влади

Ветеран АТО: Справа не в прем’єрі, не в монобільшості, а в тому, хто їх привів до влади

Популярний український блогер і ветеран АТО Мирослав Гай у своєму блозі пише про те, що він особисто підтримує рішення президента Зеленського не доводити питання про звільнення прем’єра Гончарука до Верховної Ради. 

Потрібно розуміти, що справа не в прем’єрі, не в монобільшості, а в тому, хто їх, невігласів, корупціонерів, і інших “нових облич” підбирає і призводить до влади, а робить це особисто Зеленський. 

“Туман в голові”не зникне від роздачі державних посад продюсерам, чоловікам власних бухгалтерів тощо. Війна не зникне, навіть, якщо весь “95 квартал” перейменують в РНБО. Повернення людей Януковича не зробить країну більш стабільною і багатшою.

Мирослав Гай зазначає, звільнення Гончарука не через його неефективність, а через його сміливу оцінку кваліфікації президента – “туман в голові”. Президент може скільки завгодно перебувати в омані, але український народ не може собі дозволити помилки, на тлі, озвучених Гончаруком, майбутніх катастроф. Провал Зеленського з монобольшістю і Кабміном – це провал всієї України.

Блогер підкреслює, нам зараз треба думати, як зменшити очікуваний збиток, при цьому не даючи зануритися Україні в хаос, що призведе до влади проросійські організації, принесе ще більшу війну і кине Україну в обійми Кремля. 

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.