“В очах цивілізованого світу Зеленський – радянський диктатор” – Софія Федина

“В очах цивілізованого світу Зеленський – радянський диктатор” – Софія Федина

В очах цивілізованого світу Володимир Зеленський виглядає як радянський диктатор.

Про це під час інтерв’ю “Прямому” заявила народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина, пише Четверта студія.

“Зеленський – диктатор, який не тільки репресує людей з інакшими поглядами, але і робить активний наступ на свободу слова. Про це свідчать і обшуки на “Прямому”. І найбільше неприпустимим є те, що одна депутатка зі “слуг”, яка колись була журналістом, сьогодні говорить, що в Україні забагато свободи слова. Це дуже небезпечні тенденції, бо у державі зараз робиться все, чого хоче Путін. Це мало би насторожити дуже багатьох і в тому числі президента, якщо йому це дійсно важливо”, – наголосила народний депутат.

Також Федина додала, що “Слуги народу” замовчують зарплати у конвертах.

“У “Слузі народу” замовчують зарплати в конвертах. Ці справи не йдуть нікуди і ДБР з цим нічого не робить. Якщо ти є в “Слугах народу”, то маєш право на все, окрім власної думки. Усі справи замовчуються і тільки широкого розголосу набули справи, що “слуги” посміли по-іншому, ніж їм сказала партія, проголосувати. Тобто можна робити будь-які злочини, але якщо чесно тикаєш свою зелену кнопочку – це нормально. Це не може бути нормально для парламентської демократії”, – переконана Федина.

Вона наголосила, що ДБР повинно захищати інтереси держави, а не гавкати по команді, яку спускають зверху.

“Насправді я не маю права розголошувати моментів допиту у ДБР, але скажу, що якогось особливого тиску я не бачила. Для мене видалося дивним, що слідчий, який допитував мене, це був той самий слідчий, який прийшов до Марусі Звіробій. У мене було таке враження, що це дві різних людини. Хоча, як мені казали, у ДБР працюють саме такі люди, які змінюються залежно від обстановки. Мені здавалося, що цей слідчий є неупередженим, чесним, молодим, який дійсно хоче щось зробити. Але у ситуації з Марусею Звіробій я побачила, що це посіпака режиму”, – додала нардеп.