Україна все далі відходить в сторону Росії, і з’явилася інформація, що із Зеленським працюють російські політтехнологи, – політолог

Україна все далі відходить в сторону Росії, і з’явилася інформація, що із Зеленським працюють російські політтехнологи, – політолог

Денис Богуш виступаючи в ефірі телеканалу “Прямий“, розповів, що він спілкувався зі своїми друзями і міжнародними партнерами, які займають серйозні посади в європейських структурах.

За словами політолога, і англійці, і німці зараз в один голос заявляють, що сприймають Україну як приставку до Росії.

Свого часу Леонід Кучма підкреслив, що це різні країни, і навіть книгу написав з відповідною назвою. У період президентства Петра Порошенка до позицій України почали прислухатися, всі розуміли – країна відстоює свою незалежність, і так далі.

Сьогодні ж вже відкритим текстом заявляють, що наша країна є приставкою Росії.

Богуш підкреслив, що Україна зараз все далі відходить в сторону РФ, і стає все більш слабкою державою на міжнародній арені.

Саме тому нас і починають так сприймати. Тим часом потрібно розуміти, що таке обійми Росії – це зупинка європейської інтеграції, прагнення задобрити Володимира Путіна, готовність до відведення військ на Донбасі, і так далі. До того ж, з’явилася інформація, що із Зеленським вже працюють російські політтехнологи.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.