Тепер стає зрозуміло, чому Рябошапка так рішуче “зіскочив” від Зеленського – Валерій Прозапас

Тепер стає зрозуміло, чому Рябошапка так рішуче “зіскочив” від Зеленського – Валерій Прозапас

Популярний український блогер і ветеран АТО Валерій Прозапас пише на своїй сторінці в Facebook, все виразніше стає ясно, чому екс-генпрокурор Рябошапка так рішуче “зіскочив”.

Він просто був в курсі ходу розслідування проти Коломойського і розумів, чим закінчиться перебування в Зе-команді. Тепер знамените фото керівництва держави під головуванням міжнародного злоч*нця в кабінеті президента заграло новими барвами.

“Нам ще розкажуть про вплив “нікнейм Беня” на уряд, на ОП, на самого Зеленського – американські правоохоронці, не наші “на 100% мої люди”. Так що – Валерія Гонтарєва була права? Крали гроші “ПриватБанку” і відмивали по всьому світу?”, – задається питанням ветеран АТО.

Він додає, а потім на ці гроші проплачували антидержавну пропаганду, утримували журналістів з “1+1”, “націоналістів”, “активістів” і впарили населенню “слугу народу”, щоб пограбувати за новою ще на 3 “ПриватБанку”.

Валерій Прозапас пише, головне питання тут – чи набрав незворотного характеру процес продажу Коломойським нас Москві? Тому що все вказує на втілення цього плану: і повернення реваншистів на посади, і згортання євроінтеграції, і злягання “СН” з “ОПЗЖ”, і пересл*дування державних сил і військових, і тому подібне.

Валерій Прозапас

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.