Синоптики дали свіжий прогноз погоди на кінець літа: такого серпня не було вже давно

Синоптики дали свіжий прогноз погоди на кінець літа: такого серпня не було вже давно

Синоптики попередили, що спека в Україні повертається і це тільки початок. Вже зовсім скоро в регіонах буде до плюс 30 градусів тепла і вище.

А в деяких регіонах країни, як пише  “Апостроф” , стовпчики термометрів піднімуться до 34-х градусів вище нуля, передає “Діалог.UA“.

За даними Укргідрометцентру, у вівторок, 20 серпня , в країні очікується абсолютно суха погода . Небо буде практично повністю ясним, за винятком незначної хмарності.

Температура повітря по всій Україні буде практично ідентичною: вдень стовпчики термометрів піднімуться до 28-31 градуси з позначкою “плюс”, а вночі впадуть до 15-17 градусів тепла. На півдні вночі буде трохи тепліше: від 17 до 20 градусів вище нуля.

Найтепліше буде в Закарпатській області – там стовпчики термометрів вдень покажуть + 30-32.

У середу, 21 серпня ,  прогноз істотно не відрізнятиметься від попереднього дня. По-перше, на захід повернуться дощі з грозами. Також короткочасні грози пройдуть в Криму. По-друге, на півдні і сході країни денні показники температур виростуть в діапазоні від 32 до 34 градусів з позначкою “плюс”. Вночі прийде рятівна прохолода: від 15 до 17 тепла на сході і + 18-21 в південних регіонах України.

У центрі температура залишиться колишньою: + 29-31 в денний час доби і + 14-17 після заходу сонця. На пару градусів впаде температура на заході: від +27 до +29 очікується вдень і + 14-17 синоптики прогнозують в нічний час доби.

На решті території в середу буде сухо і сонячно.

У четвер, 22 серпня , небо над Західною Україною проясниться і над всією територією країни встановиться ясна і сонячна погода.

Температурна картина залишиться незмінною у всіх регіонах, крім заходу, де стовпчик термометра впаде на пару градусів і покаже + 23-25 ​​в денний час доби і близько 15-17 градусів тепла після заходу сонця.

Останній день робочого тижня, п’ятниця, 23 серпня , за прогнозами синоптиків буде без опадів. Температурна картина також практично не зміниться, лише на півночі України стане трохи тепліше: + 24-26 стовпчики термометрів покажуть днем і близько 14-16 градусів вище нуля буде спостерігатися в нічний час доби.

На День Незалежності, 24 серпня, буде суха і ясна погодна картина по всій країні. На сході країни стовпчики термометрів показуватимуть від 28 до 30 градусів тепла. На заході і в центрі трохи прохолодніше: від 24 до 27 градусів з позначкою “плюс”. Літня спека збережеться в центрі і на півдні – там стовпчики термометрів покажуть + 30-33.

У неділю, 25 серпня , температурна картина буде практично такою ж, як в суботу, тільки на Заході стовпчики термометрів покажуть більш теплі температури: 26-28 градусів з позначкою “плюс”.

Дощів на неділю синоптики не прогнозують.