Сьогодні відбулася подія, яку майже ніхто чомусь не помітив: НАБУ закрило саме ту справу, яка стала однією з причин програшу Порошенка на виборах – політолог

Сьогодні відбулася подія, яку майже ніхто чомусь не помітив: НАБУ закрило саме ту справу, яка стала однією з причин програшу Порошенка на виборах – політолог

Сьогодні відбулася подія, яку майже ніхто чомусь не помітив: НАБУ закрило справу Роттердам+ 

Так, саме ту справу, яка стала однією з причин програшу Порошенка на виборах. Завтра закінчується термін слідства і його ніхто не збирається продовжувати. Тобто від завтра справа закрита. Я не хочу давати правових оцінок, лише зупинюся на двох цитатах. 

Артем Ситник, голова НАБУ 

«Зараз ми вже отримали економічний звіт, що дійсно був необгрунтовано застосований тариф Роттердам+ … 15 млрд гривень – сума незаконно отриманих коштів в результаті встановлення цієї формули” 

Сьогодні НАБУ заявляє, що вони не змогли провести жодної експертизи. Тобто тоді, коли Ситник говорив про економічний звіт він брехав всім нам. Так, брехав, бо ніякої експертизи у нього, як виявилося, немає!  

А ось, що про все це говорив Шабунін, головний рупор Ситника: 

«Зовсім нещодавно українці “відсвяткували” 35-мільярддя схеми “Роттердам+”. Саме стільки Рінат Ахметов і його новий партнер витягнули з наших кишень. До чого тут Порошенко? Корупційний “Роттердам+” в тариф впхнула Національна комісія з регулювання комунальних послуг та енергетики. Весь склад цієї комісії призначив особисто Петро Порошенко. Ба більше, головою комісії президент призначив 24-річного хлопчину, який до того працював в московському відділені Roshen». 

Чи вибачиться Шабунін за свою брехню? Питання явно риторичне. 

Сьогодні і Ситник і Шабунін мовчать. Чому? Бо вони або брехали тоді про мільярди вкрадені у нас або «продалися» зараз. 

Ні слова про зраду Ситника не говорить голова комітету з питань боротьби з корупцією, не робить гучної заяви партія Голос. А наші антикорупціонери взагалі кудись поховалися. 

Ситника не можна критикувати? Він священна корова, навіть якщо так лажає? Чи може це ще раз говорить про те, що Ситник – нуль без палички, якому дістався страшний репресивний механізм, яким він може користуватися виключно а цілях власної помсти? 

Вадим Денисенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.