Сльози на очах… Зеленський сьогодні попрощався з сином Віктора Павліка

Сльози на очах… Зеленський сьогодні попрощався з сином Віктора Павліка

Сина Віктора Павліка Павла сьогодні поховали в Києві. Його нестало 7 серпня.

Допис про Павла зробила в Фейсбук його хрещена мама, співачка Анжеліка Рудницька:

“Наш Паша Павлик. Він був з народження гарнющий-прегарнющий. Ми з дівчатами вимріювали ще до його народження, щоб був високий світлоокий брюнет, здоровий і щасливий. Так і було до того, як рак вчепився у Пашин хребет.

Наш хлопчик був добрий, світлий, з тендітною душею, наповненою любов‘ю. Талановитий, з почуттям гумору, мріями і великими планами.

Досі не вірю, що його немає з нами. Мабуть, він був надто хороший для нашого жорсткого і несправедливого світу, який ранив його чутливу душу.

Дива зцілення, про яке ми усі молилися, не сталося. Але дякую кожному, хто хвилювався, вболівав, підтримував молитвою, словом чи ділом. Це дуже важливо для нас усіх – знати, що у момент кризи завжди знайдуться ті, хто не залишиться осторонь. Хай Бог віддає вам сторицею.

Я сьогодні на прощанні з Пашею дуже прислухалася до голосу всередині і почула дивовижне послання не для всіх, а для найдорожчих. Ще більш дивовижно, що інша хресна мама Паші почула теж саме.

Тепер так важливо, щоб почули ті, кому воно адресоване. Амінь…

Спочивай з Богом, синочку!

Люблю тебе

Дякую Лорі Созаєвій і Віктору Павліку за сина. Обнімаю вас обох…”

Рудницька опублікувала також фото з могили Павла. Поряд з нею стоїть траурний вінок, на стрічках написано “Від президента України Володимира Зеленського”.