Росія мститься Україні за розпад Радянського Союзу, їй не потрібні Крим і Донбас – Порошенко

Росія мститься Україні за розпад Радянського Союзу, їй не потрібні Крим і Донбас – Порошенко

П’ятий президент України Петро Порошенко поділився своєю думкою про цілі, які переслідує Росія під керівництвом Володимира Путіна.

Петро Порошенко переконаний, що Росія розпочала гібридну війну проти України саме для того, щоб відновити “Радянську імперію 2.0”.

Відповідне відео експрезидент опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Росія прийшла по Крим не для захисту прав і свобод – вони порушуються всюди, де є Росія. Також Росія не зацікавлена ​​і в Донбасі – ця територія потрапила під військовий наступ Кремля для того, щоб послабити і дестабілізувати Україну”, – сказав Порошенко.

“Головна мета Росії – це помста за найбільшу катастрофу XX століття, яку визнав сам Путін – за розпад Радянського Союзу. І цей проект неможливий без України”, – заявив експрезидент.

“Боротьба України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності – це боротьба не тільки за Україну, а й для всіх наших західних союзників, включаючи Європейський Союз, за ​​наші спільні демократичні цінності. Якщо програє Україна, не може бути й мови про повернення стійкого миру на нашу землю. Такий світ був би ілюзорним. Якщо програє Україна, тоді постане питання “хто наступний?”, – зазначив Порошенко.

“Інвестиція в безпеку України – це інвестиція і в безпеку Європи!” – підсумував п’ятий президент України.