Родичів Героїв Небесної Сотні не пустили в ДБР – Порошенко влаштував скандал

Родичів Героїв Небесної Сотні не пустили в ДБР – Порошенко влаштував скандал

Експрезидент України і лідер партії “Європейська солідарность” Петро Порошенко, який прийшов на допит в ДБР, заступився за родичів Небесної Сотні, яких в супроводі народних депутатів від “ЄС” правоохоронці відмовилися пустити в будівлю.

Мета приходу родичів Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та нардепів – вимагати від керівництва ДБР скасувати призначення першим заступником голови ДБР колишнього адвоката Януковича.

Порошенко звернувся до поліцейських, які більше години противилися тому, щоб пустити людей і народних депутатів в будівлю ДБР на прийом до керівництва.

Порошенко довго просив поліцейського не порушувати закон, після чого присоромив його, заявивши, що йому має бути соромно, адже він не просто “порушує закон, відмовляючись пропускати нардепів і родичів Небесної Сотні, він плює на пам’ять про Революцію Гідності”.

Про свій похід на допит Порошенко зазначив, що він абсолютно нічого не боїться, бо знає, навіщо все це потрібно владі – щоб зробити з цього всього шоу в стилі “95 кварталу” або серіалу “Свати”.