Просто нема слів!. Українців змycять плaтuтu за домашніх улюбленців

Просто нема слів!. Українців змycять плaтuтu за домашніх улюбленців

Законопроєкт № 3796: Українців змусять платити за домашніх улюбленців…!!!

Законопроєкт № 3796 розширює перелік тварин, які підлягають обов’язковій ідентифікації та реєстрації..!!!

У липні 2020 року група з 27 народних депутатів зареєструвала у ВРУ законопроєкт №3796 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідального поводження з домашніми та дикими тваринами, які утримуються у нeвoлі”. І все б нічого, якби не корупція.

Законопроєкт №3796 значно розширює перелік тварин, які підлягають обов’язковій ідентифікації та реєстрації. Якщо зараз до такого переліку входять лише сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, коні, свині, вівці та кози, то у разі прийняття законопроєкту № 3796, обов’язковій ідентифікації та реєстрації підлягатимуть також і домашні, дикі,тварини…!!!

Конкретні переліки таких тварин має затвердити Кабмін, і у такий перелік мають увійти ваші улюблені котики, песики, хом’ячки та папуги….!!!Законопроєкт передбачає зміну порядку ідентифікації та реєстрації тварин, згідно з яким інформація про ідентифікованих тварин зможе вноситись до Єдиного державного реєстру тварин лише “агентами з ідентифікації тварин” та лише за допомогою “авторизованих баз даних тварин”.

Тобто через приватних посередників, які не будуть займатись такою діяльністю безкоштовно, та за обов’язку реєстрацію вам потрібно буде заплатити гроші. Навіщо впроваджувати у діючу сьогодні систему ідентифікації та реєстрації тварин низку посередників?

Адже ідентифікація та реєстрації тварин є платними процедурами, а Закон України “Про ідентифікацію та реєстрацію тварин” передбачає обов’язкове відшкодування державою витрат власників тварин на їх ідентифікацію та реєстрацію.

Хто такі “агенти з ідентифікації” – також не визначено. Хто, у якому порядку та на яких умовах отримає такі повноваження – питання відкрите…

Іван Акімов