Познер розповів, чим його підкорив Зеленський та хто винен у конфлікті між Україною та Росією

Познер розповів, чим його підкорив Зеленський та хто винен у конфлікті між Україною та Росією

Відомий російський телеведучий Володимир Познер заявив, що в конфлікті між Росією та Україною винна саме Росія.

Про це він заявив під час зустрічі в московському ресторані “Жеральдін”, яка відбулася на початку грудня, передає “ДС”.

Так, Познер зізнався, що його “підкорив” президент України Володимир Зеленський:

“Чим мене підкорив Зеленський? Він, звернувшись до чиновників України, сказав: ” Не треба вішати мій портрет у себе в кабінетах, повісьте портрети своїх дітей. Коли ви будете підписувати якісь документи – дивіться на них “. Я думаю: ” От чудово думає людина”. Прям підкорив.”

“Я не сумніваюся в тому, що він хоче вийти з того стану, в якому зараз знаходиться Україна. І він хоче нормалізувати відносини з Росією. Але він не хоче бути хлопчиком для биття. Він не хоче бути молодшим братом. Він не хоче, щоб ми вважали: “Ну, Україна… щось там “вознікаєт”. Він хоче бути на рівних. І іншого способу спілкуватися з Україною немає”, – переконаний Познер.

Також телеведучий розповів, хто винен у конфлікті між Росією та Україною. І розніс російську пропаганду за те, як вона поставилася до Володимира Зеленського після його перемоги на президентських виборах.

“Так все сталося, що ми довго не будемо близькі з Україною. Це я вам гарантую. Вони не забудуть. Може виникнути питання: “А що, ми винні?” Я вважаю, що багато в чому так. Наша політика щодо України була помилковою. Тепер є можливість вийти з цього стану”, – вважає Познер.