Портников: Зараз просто немає вибору – “Європейська солідарність” чи капітуляція

Портников: Зараз просто немає вибору – “Європейська солідарність” чи капітуляція


Відомий український політолог, журналіст і блогер Віталій Портников пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, єдиною патріотичною політичною силою на сьогоднішній момент у нас залишається “Європейська Солідарність”.

Після того, як відійшов у минуле “Народний фронт” стає очевидно, що іншої політичної сили, окрім “ЄС” у нас просто немає.

За словами Віталія Портникова, ті, хто спить і бачить, як в Україні буде “русскій мір” і до влади знову прийдуть “міцні господарники”, ті вже давно визначилися зі своїм вибором на користь “Опозиційною платформи – За життя!”.

Ті, кому наплювати на майбутнє України і все, що відбувається – чисто “по приколу”, ті вже давно готові в черговий раз проголосувати за “Слугу народу”, а ті, хто розраховує на те, що українська держава відбудеться, повинні добре подумати.

Публіцист зазначає, можна по-різному ставитися до лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, але від цього простіше не стане, тому як “ЄС” сьогодні – це не тільки Порошенко, це цілий ряд реальних, а не ряджених патріотів. Сьогодні ми опиняємося перед простим вибором – “ЄС” чи капітуляція і при цьому абсолютно не важливо, подобається вам Порошенко чи ні. Важливо – українець ви чи ні.

Віталій Портников