Політолог: Зеленський заводить на високі посади людей Януковича, які будуть робити те, що вони не встигли зробити під час свого першого пришестя

Політолог: Зеленський заводить на високі посади людей Януковича, які будуть робити те, що вони не встигли зробити під час свого першого пришестя

Володимир Огризко пояснив, виступаючи в ефірі телеканалу “Прямий”, як він ставиться до кадрової політики Володимира Зеленського, який вирішив звернутися до старих кадрів 90-х років.

За словами колишнього міністра закордонних справ, президент дійсно зараз розставляє на високих посадах людей Віктора Януковича.

Огризко додав, що ці люди, отримавши владу, займуться тими речами, які вони не встигли зробити під час свого першого пришестя, і в цьому немає ніяких сумнівів.

Більш того – ситуація, що склалася вже не просто хвилює – вона лякає. Те, що ми бачимо – це справжнісінький повзучий реванш. Сили, які вже давно зникли з українського політичного небосхилу, зараз з’являються у владі в різних іпостасях.

На думку екс-міністра, це реальна загроза для української держави. Ви тільки подивіться – сьогодні на високі посади призначають людей, які звинувачували у всіляких гріхах учасників Революції гідності. Тепер такі люди будуть вирішувати, як повинні працювати українські правоохоронні органи. У підсумку зовсім скоро у нас почнуться дуже серйозні проблеми.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.