“Перша в світі вакцина! Навіть дочка Путіна випробувала на собі”: Глава Кремля заявив про перемогу над коронавірусом

“Перша в світі вакцина! Навіть дочка Путіна випробувала на собі”: Глава Кремля заявив про перемогу над коронавірусом

Глава країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін під час наради з російським урядом озвучив інформацію про перемогу Росії над страшною недугою, яка тримає все світове співтовариство в страху.

Йдеться про коронавірусну інфекцію, а точніше про створення вакцини від хвороби. Причому, за словами російського диктатора, це перша вакцина від коронавірусу в світі. Більш того, Путін стверджує, що навіть його рідна дочка випробувала дану вакцину на собі. Глава Кремля тут же розпорядився почати масовий випуск вакцини, відзначаючи при цьому, що вона буде добровільною.

Путін заявив: “Як повідомили мені сьогодні вранці, вперше в світі була зареєстрована вакцина проти коронавірусної інфекції нового штаму”.

Як відомо, раніше керівник Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації Мурашко повідомляв, що клінічні випробування розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені Н.Ф. Гамалії МОЗ РФ вакцини повністю завершені. Однак тільки після відгуків вчених можна буде зробити висновок щодо того, наскільки ефективна ця вакцина.