“Оточення його переоцінює: 80% киян не сприймають Зеленського”, – політолог

“Оточення його переоцінює: 80% киян не сприймають Зеленського”, – політолог

“Помиляється той, хто думає, що війну з Кличком веде Зеленський. Насправді президент особливо навіть не володіє ситуацією, головна зацікавлена ​​особа – голова Офісу президента Богдан, Варвиш і “товариші забудовники”, які хочуть не тільки контролювати фінансові та матеріальні потоки столиці, а й зайнятися “будівельним свавіллям”.”

Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політолог Віктор Таран.

Він зазначає, “почавши це протистояння Богдан і компанія не врахували настрої киян. Звичайно, Кличко далеко не всім подобається, але незважаючи на це більшість вважає, що він законний мер і кияни самі визначать його долю через рік на термінових місцевих виборах. І тому такі рейдерські атаки Богдана більшість киян сприймають різко негативно, рейтинг Зеленського починає від цього поступово падати”.

За словами політолога, “оточення Зеленського занадто переоцінює рейтинги свого боса. На парламентських виборах при явці 50% в Києві Зеленський отримав трохи більше 30 відсотків підтримки киян, тобто, по суті, не більше 15% від 100% жителів столиці. По суті, більше 80 відсотків киян його не сприймають, що дає прекрасний електоральний запас для чинного мера”.

“У протистоянні між Офісом президента і Кличко в Києві відбувається об’єднання різних груп навколо мера. Коаліція на підтримку останнього стає дедалі більше. Наприклад, в середу до неї приєднався Гройсман, який на засіданні Кабміну, продемонструвавши політичну волю, захистив вибір киян. І оскільки в Україні все добре об’єднуються проти спільних ворогів, шанси Кличка виграти цей бій ростуть з кожним публічним раундом”, – зазначив політолог.