От порівняти Україну і США. Не за площею чи населенням. А за захистом своїх інтересів. Ми – небо і земля. Коломойського, який у нас на очах вивів з банку гроші і відмивав їх в США доганяють там а не тут – політолог

От порівняти Україну і США. Не за площею чи населенням. А за захистом своїх інтересів. Ми – небо і земля. Коломойського, який у нас на очах вивів з банку гроші і відмивав їх в США доганяють там а не тут – політолог

Різні держави.

Дві сьогоднішніх новини – позов у США до Коломойського і призначення новим заступником в Офіс президента люстрованого Олега Тартарова.

От порівняти Україну і США. Не за площею чи кількістю населення.
А за тим як ці країни захищають власні інтереси. Ми – небо і земля.
Коломойського, який у нас на очах вивів з банку гроші і відмивав їх в США доганяють там а не тут. Тут він має шматочок фракції Слуг і реальний вплив на державну політику. Тут йому дають ніштячки. Тут у нього схвачено з прокуроськими і суддями.

Тут, коли він спалив хату Гонтарєвої, для нього навіть хор Вірьовки наспівував.

Але в Штатах його почали доганяти.

Тепер цікаво буде дивитися, як Зеленський буде віддавати свого подєльнічка на суд.

І як коломошата із усіх шпаринок гарчатимуть про зовнішнє управління.

Коломойський майстер хуцпи. Хуцпа – це «запрєдєльний бєспрєдєл».
Раніше його знали як просто жадібного хитрого і мстивого майстра інтриг.

Але тепер, коли він так чи інакше постане перед судом в Штатах ми побачимо його закомплексованим і жалюгідним.

Власне увесь цей пил, усі ці хайпи, які він розганяв це була лише маска. А під маскою – тваринний страх, що відповідати за скоєні злочини таки доведеться.

І ми побачимо, що ніякий він не мачо з борідкою, не Аль-Капоне, а просто зламана бородата бабушка.

Яка отримає років так 150-т. І сидітиме у камері разом з якимось симпатичним афроамериканцем.

У мене просто заздрість до країни, яка має силу і наснагу ловити і саджати злодіїв.

Натомість у нас призначають Тартарова. Хто не в курсі, він вів справи проти автомайданівців і Тетяни Чорновол. Після люстрації він працював адвокатом і захищав Новинського. Співпрацював з Портновим.

Призначення Олега Тартарова заступником голови Офісу президента – ще одна крапля злоби у чаші українських патріотів. Ми робимо для себе висновки.

Повернення цієї людини в українську політику – сигнал як для проукраїнського табору, так і для любителів ідеї замиритись з Росією.
Ми вкотре зрозуміли, що режим Зеленського є антиукраїнським за своєю природою. Сепари та любителі “русского мира” зрозуміли, що тепер можуть піднімати голову. Що влада їх чекає у своїх лавах. Що вони можуть повертатись і знову штовхати Україну в російські обійми.

От вам і різні країни. Україна є раєм не для патріотів – вони якраз по тюрмах.

Україна – рай для жуліків і ватників.

Соромно, що Коломойський сидітиме не у нашій в’язниці. Соромно, що за правоохоронну систему в ОП відповідатиме пташка гнізда ОПЗЖшного.

Коли ж це все скінчиться?

Віктор Бобиренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.