Міністр оборони: Військовослужбовці довіряють Зеленському та раді бачити президента

Міністр оборони: Військовослужбовці довіряють Зеленському та раді бачити президента

Представники Збройних сил в районі проведення б*йових дій на Донбасі радіють візитам президента України Володимира Зеленського.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран. Він пояснив, що з моменту встановлення режиму тиші жителі Донбасу вже встигли відчути наближення миру, в регіоні почало відроджуватися життя. До того ж, Таран додав, що від в*йни втомилися всі, і перемир’я дає надію на вирішення ситуації на Донбасі. Разом з тим, продовжив чиновник, вирішуватися все буде не в*йськовим, а політичним шляхом.

Глава Міноборони впевнений, що в*йськовослужбовці вірять своєму головнокомандувачу і раді його бачити.

“Це насправді чудово сприймається особовим складом. Вони раді бачити президента – не там десь, який тільки по телебаченню виступає, а того, який з ними, приїжджає до них, вникає в те, що відбувається, проводить бесіди. Дуже чудова психологічна атмосфера кожен раз, коли президент приїжджає на позицію”, – сказав Таран.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.