Лише уявіть?! Він став чемпіоном Європи у 13 років і 7 місяців!!! Хто ж він такий? Знайомтеся – Олексій Середа!

Лише уявіть?! Він став чемпіоном Європи у 13 років і 7 місяців!!! Хто ж він такий? Знайомтеся – Олексій Середа!

Лише уявіть?! Він став чемпіоном Європи у 13 років і 7 місяців!!! Це сталося торік, у серпні. Хлопець переміг в індивідуалі на вишці на дорослому чемпіонаті і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду, перевершивши рекорд британця Тома Дейлі (став чемпіоном у 13 років і 10 місяців). Хто ж він такий? Знайомтеся – Олексій Середа!

Днями Олексію виповнилося 15, і він старанно готується до Олімпіади у Токіо. Каже, що на Іграх не буде слабких стрибунів, тільки топові.

“Я хочу стати олімпійським чемпіоном і обов’язково цього досягну. Але таку мету на Токіо ще не ставлю. Хочу просто виступити на свій максимум”, – підкреслює Олексій.

Як хлопець прийшов у спорт? Спочатку Олексія віддали на плавання, однак через замалий зріст тренер пояснила, що плавець з нього не вийде. І запропонувала перейти у секцію стрибків у воду.

“Я одразу вирішив, що стрибки у воду – це не просто хобі. Це дещо важливіше. Тому не пропускав тренування без причини, намагався залишатися після основного часу щось ще допрацювати. Мені було цікаво. І досі не жалкую”, – ділиться він.

Наразі Олексій стрибає з 10-метрової вишки. Для трампліна він ще не набрав потрібної ваги, бо для якісних стрибків там потрібна сила, вага і потужність, аби добре відштовхнутися.

Тренер Олексія Тетяна Погребна каже, що спортсмен по-дитячому отримує задоволення від спорту.

Ми бажаємо Олексію бути лідером у спорті і в житті, а також впевнено іти до своєї мрії!

Суспільне Око