Людина, яка знає Зеленського особисто, розповіла мені одну історію про його молодість. Людина, що мені це розповіла, вважає, що він це зробив ненавмисне. Але я вважаю інакше – блогерка

Людина, яка знає Зеленського особисто, розповіла мені одну історію про його молодість. Людина, що мені це розповіла, вважає, що він це зробив ненавмисне. Але я вважаю інакше – блогерка

Допис з Facebook сторінки відомої української блогерки Ганни Оскоміної.

Пряма мова:

Я одразу знала, що воно – патологічний бpexун, це мені не новина.

Але була риса, якої я не знала.

Людина, яка знає Зє особисто, розповіла мені одну історію про його молодість. На одному, здається, презентаційному заході, куди був запрошений Зє (не знаю, в якості кого), після урочистої частини відбулася чи то паті, чи то фуршет, ну щось таке де п’ють, і там всі організатори пepeпилися. А на столі від компанії-організатора залишились якісь подарунки – такі, знаєте, типу пакуночки з косметикою чи чимось таким. І наш герой, користуючись тим, що всі понабиралися, ті подарунки загpaбacтав і встиг навіть по рідні розіпхати. А згодом головний на тому заході схопивсь тих подарунків та почав шукати. Кловуна викрили та змусили все повернути.
Людина, що мені це розповіла, вважає, що він це зробив ненавмисне, типу, від недомислу, бо ж подарунки наче залишилося незатребуваними.

Але я вважаю інакше. Я з дитинства знаю, що якщо це річ не моя, то взяти її я маю спитати дозволу. Мені здається, це прописна істина для будь-кого, тому я не вірю ні в який недомисел.

І я в цьому пересвідчилася, коли побачила, хто платив за каву Кловуна у Хмельницькому. Особливо доставляє те, що каву там пив тільки він. Підказую – Ляшко.

Ця риса називається російською “крохобор” – скупердяй, що вдaвитьcя за копійку. На жаль, я не знайшла такого ж точного українського аналогу, може, ви підкажете. Тому нехай ця риса має отаку штучну назву “дріб’єскнара”, від слів дріб’язковий+скнара.

Подивіться відео, якщо не бачили. Та неодмінно поширте. Бо такої жaдiбнoї, бpexливoї та дрібнодушої людини на чолі нашої держави ще не було.

Анна Оскомина

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.