Кондратюк: Я не розумію багато чого, що робив Порошенко. Але клянусь, по факту своєї п’ятирічки це – найкращий президент України за всі роки

Кондратюк: Я не розумію багато чого, що робив Порошенко. Але клянусь, по факту своєї п’ятирічки це – найкращий президент України за всі роки

Український продюсер, шоумен та блогер Ігор Кондратюк в інтерв’ю “Українській правді” назвав Петра Порошенка найкращим главою держави за всі роки.

Пряма мова:

“Я насправді не розумію багато того, що робив Порошенко. Але клянусь, по факту своєї п’ятирічки це – найкращий президент України за всі роки.

Навіть станом на сьогодні я вважаю, що Порошенко був би мудрішим президентом, ніж Зеленський. Зеленський переміг в результаті банальної технології, яка називалася “Порошенко – поганий.

Внутрішня політика Порошенка – це поки що 11-й клас школи, порівняно з 1-м класом, в який вступив Зеленський.

В 14-му році в березні відбулася анексія Криму, відбулася для всіх людей в цій країні, хто при тямі, абсолютно однозначна картина про “дружній народ”. Геополітика після 2014-го року для України, як на мене, повинна бути дуже простою: тікати від Росії подалі. І назавжди! Чому відбувається тупцювання на місці, а іноді – і відкат назад порівняно з попередніми 5-ма роками – не знаю. Або занадто низькі розумові здібності новообраних, або вони – не громадяни, або вони – продажні.”

Окремо він розкритикував намагання команди Зеленського переглянути закон про українську державну мову та квоти на телевізійний та музичний продукт українською мовою:

“Перестати “ходити між краплями” і всяким разумковим казати про те, що треба, наприклад, переглянути закон про мову. Ви виконайте його спочатку хоч на 10 %, виконайте, а потім кажіть, що це якісь речі не виконуються. Він же ще в дію не вступив, ви ж омбудсмену майже рік зарплату не платили”.

На запитання, від чого варто було б застерегти Зеленського, Кондратюк відповів:

“Йому треба назавжди забути бачити в очах Путіна бажання до миру. Від малоросійства його друзів. Від будь-яких бажань згортати реформи, які такими великими трагічними зусиллями почалися в країні у 2014-му році”.

З інтерв’ю виданню “Українська правда“.