Коломойський дав пояснення скандальним витівкам Богдана

Коломойський дав пояснення скандальним витівкам Богдана

Гучна заява глави Офісу президента України Андрія Богдана про те, що його відомству не потрібно посередництво журналістів для спілкування з народом, пов’язана з різким переходом з віртуального світу в реальність.

Аналогічна ситуація склалася і з жартівливою заявою Богдана про звільнення. Таку думку висловив український мільярдер Ігор Коломойський в інтерв’ю “Цензор.НЕТ”.

“Люди, які живуть в інтернеті, болісно сприймають зіткнення з реальністю. Але я-то Богдана знаю, він же нормальна людина. Ну є у нього ця хвороба з Фейсбуком, з цими телефонами, він в них сидить. Коли людина весь час сидить і дивиться, вона стає частиною цього телефону”, – сказав бізнесмен.

Він підкреслив, що сам навіть забороняє своїм дітям використовувати за обідом телефони та інші сучасні гаджети.

“Те, що Богдан видав з журналістами, я вважаю, що це явище, раніше говорили “людина з футляру”, а тепер “людина з Фейсбуку”. Він вийшов з віртуального світу, а його щось запитують. Він каже: “А ви хто такі? Ви журналісти? Що ви від мене хочете типу?” – “Громадська думка, те-се, значима інформація”. – “Та я не знаю, ми зі світом спілкуємося зовсім по-іншому, відчепіться від мене типу”. Людина просто з компа вискочила. І тут на нього накинулися, так що реакція абсолютно нормальна”, – вважає Коломойський.

Крім того, він згадав про сутичку журналістів з тоді ще кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. На думку мільярдера, Богдана точно так само застали зненацька і тому отримали зухвалу відповідь.

“А людина тільки з Фейсбуку повернулася, треба ж розуміти, у нього там свої думки, у нього там велика спільнота, правильно? Лайкають, те-се, і тут йому одразу ба-бах по голові ці “свободівці”: “А як ви це поясните? А що ви собі задумали?”. Нічого страшного”, – поділився своїм баченням ситуації Коломойський.

Підсумовуючи, він додав, що через Facebook хотів би донести до ОПУ одну просту істину – вершина – це остання точка перед спуском.