“Хороші місця, розумію його”: Стало відомо чому Богдан пропустив святкування Дня Незалежності

“Хороші місця, розумію його”: Стало відомо чому Богдан пропустив святкування Дня Незалежності

Глави Офісу президента не було ні на офіційній ході з нагоди Дня незалежності, ні на урочистому прийомі в Маріїнському палаці.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан, якого у суботу не було на святкових заходах з нагоди Дня Незалежності, 23 серпня відвідав весілля юриста Андрія Довбенка на Лазурному березі Франції.

Про це повідомляє видання “Новое время“, пише Главком.

Глави Офісу президента Андрія Богдана не було ні на офіційній ході з нагоди Дня Незалежності, ні на урочистому прийомі, влаштованому після президентом Володимиром Зеленським в Маріїнському палаці в центрі Києва.

«Джерело НВ повідомляє, що Богдан вчора відвідав весілля юриста Андрія Довбенка з Анною Огренчук на Лазурному березі Франції в Сен-Тропе», – інформує ЗМІ.

«Довбенко відомий тим, що фігурує в паперах Yanukovychleaks як юрист в організації Сергія Курченка», – пишуть «Нашi грошi».

«Коли збиралася на президентський прийом, колеги просили уточнити у пана Богдана, чи не передумав він щодо непотрібності «старих» журналістів», – зазначила Кошкіна.

«Чесно намагалася знайти Андрія Йосиповича в Маріїнському…Шукала, але не знайшла. Адже його там не було. Причина проста: Богдан на відпочинку. На Лазурному березі Франції. Ніцца, Монако, ось це ось все. Хороші місця, розумію його», – пише Кошкіна в своєму каналі в Telegram.