“Хмельницький не був у Франції”: Корчинський розкритикував спічрайтерів Зеленського

“Хмельницький не був у Франції”: Корчинський розкритикував спічрайтерів Зеленського

Дмитро Корчинський заявив, виступаючи в ефірі телеканалу Прямий, що спічрайтерам Володимира Зеленського потрібно відповідальніше ставитися до своєї роботи.

За словами громадського діяча, мова глави держави не повинна викликати сміх, і там повинні бути тільки перевірені факти, повідомляє видання replyua.net.

Дмитро Корчинський вважає, що спічрайтерам Володимира Зеленського необхідно більш відповідально ставиться до роботи, і промова президента не повинна викликати сміх. У своєму сьогоднішньому виступі глава держави постарався зачепити весь спектр емоцій. Однак Зеленському все-таки не варто забувати, яку посаду він зараз займає.

Наприклад, президент у своїй промові згадував Івана Сірка і Богдана Хмельницького. Але ж вони насправді не брали Дюнкерк, і це просто байка. Після таких виступів над нами будуть сміятися навіть росіяни. Хмельницький ніколи не був у Франції. Легенда про Дюнкерку, звичайно, приємна. Однак обговорювати її можна хіба що в колі друзів, сидячи за келихом пива. Главі держави не слід говорити таких речей на офіційних заходах – в його промові повинні бути присутніми виключно перевірені факти.