“Ісконно руські” болота можуть легко вміститись у межі однієї Московської області – Турчинов

“Ісконно руські” болота можуть легко вміститись у межі однієї Московської області – Турчинов

Екссекретар РНБО Олександр Турчинов відповів президенту РФ Володимиру Путіну, який назвав “одвічно російськими” південь і схід України.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Президент Росії Володимир Путін на великій прес-конференції в Москві 19 грудня заявив, що південь і схід України нібито “исконно русские” території. Екссекретар РНБО Турчинов відповів йому на своїй сторінці в Facebook:

“Якщо від Росії відділити території, які були приєднані до неї через кpoв, нaс*лля, зраду і брехню, то “ісконно руські” болота, що залишаться після цього, можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.

Імперський реваншизм Путіна з маніакальним прагненням до перегляду кордонів європейських держав, які сформувалися після Другої світової війни, є реальною загрозою миру і безпеці в Європі.

Аналогічні прагнення Гiтлepа призвели в минулому столітті до багатомільйонних жертв і жаxiть найкpивaвішої війни в історії людства. Історія Європи минулого століття і новітня історія нашої держави доводять непорушну істину – з агресором не можна домовлятися, його потрібно жoрстко зупиняти і перемагати”, – написав Турчинов.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.