“Який жах! Не схожий зовсім!”: Актор “95 кварталу”, який зіграв Зеленського розчарував мережу

“Який жах! Не схожий зовсім!”: Актор “95 кварталу”, який зіграв Зеленського розчарував мережу

13 серпня в Одесі на концерті студії “95 Квартал” вперше пародіювали президента України Володимира Зеленського. Його зіграв гуморист Юрій Великий, відомий як учасник дуету “Брати Шумахери”. Виступ артиста сподобався не всім, тож він нарвався на критику в мережі, пише видання OBOZREVATEL.

Для того, щоб стати схожим на Зеленського, Великому довелося вдягти перуку. Фото і відео з концерту опублікували у соціальній мережі Instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

?”95 квартал” представил первое выступление пародиста президента Зеленского. Это произошло вечером 13 августа на концерте “Вечернего квартала” в Одессе. . . . #Зеленский #Зеленський #квартал95 #владимирзеленский2019президент #квартал95 #95квартал #кварталмощьсила #дебати #зробимойогоразом #зробимоцеразом #володимирзеленський #вечернийквартал #кварталмощьсила #зробилицеразом #зекраїна #ze2019 #zeteam2019 #зробимоцеразом #зеленский #зеленський #квартал952019президент#шотутдумать#zeteamodessa

Допис, поширений Слуга Народу – Інформативний (@sluganarodu.info)

Переглянути цей допис в Instagram

Начинаем!!! С Богом!!! УДАЧИ нам ✌️ #вечернийквартал #юрийвеликий #Одесса

Допис, поширений Юрий Великий (@yuri_velikiy)

“Який жах. Просто немає слів”, “Абсолютно не схожий на Зеленського. Хоча, в будь-якому разі не розумію, як можна дивитися це? Невже ви реально не розумієте, що таке хороший гумор?”, “Як на мене, тобі доведеться тепер відростити волосся”, “Я, звісно, все розумію, але зовсім не схожий”, – пишуть у мережі.