Якби я був Президентом України в цій ситуації і розумів, що Уряд не спроможний забезпечити не то що різкий ріст, а бодай стабільну ситуацію, робив би наступне, – Омелян

Якби я був Президентом України в цій ситуації і розумів, що Уряд не спроможний забезпечити не то що різкий ріст, а бодай стабільну ситуацію, робив би наступне, – Омелян

Якби я був Президентом України в цій ситуації і розумів, що Уряд не спроможний забезпечити не то що різкий ріст, а бодай стабільну ситуацію, розуміючи необхідність зберегти бодай видимість парламентсько-президентської республіки, не бажаючи брати репутаційний удар на себе, зробив би наступне:

– парламент і монобільшість вщент розносить піврічний звіт діяльності Кабміну у ВРУ, справедливо вказуючи на провали урядової команди

– Президент запрошує до себе Прем’єр-міністра і голів фракцій, детально, під камери розбирається з реальною ситуацією

– наступного дня Президент звертається до нації з наступним: я переміг на виборах з наміром змінити систему, я стою на захисті простих людей, саме тому я дав карт-бланш молодим, некорумпованим, публічно активним. На жаль, ці люди не виправдали наших сподівань. Я не хочу бути таким самим, коли проблему замовчують, а не вирішують, тому я підтримую вимогу парламенту про заміну нинішнього уряду. Наступний уряд буде урядом національної єдності, єдина вимога – професійність і порядність. Мені байдужі партійні кольори, моя місія – розвиток України, щоб жодні світові кризи і війни не поставили під загрозу націю.

Оскільки Зеленському порадити нікому, а потішна чекістська «трійка на Банковій» діє в інтересах Росії і олігархів, то він опинився в тій ситуації, якій є: черговий бедлам, нерозуміння, що сталося вчора і що буде завтра….

Якби я був чесним Прем’єр-Міністром і розумів, що метою моєї відставки є відверте захоплення урядової вертикалі олігархами і агентурою Кремля – я би відчув відповідальність за Україну і боровся би до кінця. Втрата України – це більше за втрату кимось своїх маєтків. Навіть якщо цим людям маєтки і накрадені статки ближчі, аніж держава. Битва – так битва. Інколи і Давид перемагає Голіафа, доведено Раянейр

Якби я був журналістом, то я би запитався, чи правда що після заміни керівництва Центренерго відбулася зустріч Президента, Прем’єр-міністра, керівника ФДМУ і одного дуже відомого олігарха, на якій в брутальній формі політикам було поставлено ультиматум. І невже правда, про що і так знають усі, що Зеленський таки залежний від олігархів і виконує їх волю?! Бо Президент і в цій ситуації був не на стороні держави.

Але оскільки я не перший, і не другий, і реально кайфую, що я не на Банковій чи на Грушевського – в мене єдине запитання до олігархів: ну що, поексперементували, понабирали людей по оголошенню з вокзалу, «дурачків якихось»?

Це лише початок, готуйтеся. Доведено Березовським.

На жаль, наступний уряд буде ще гіршим. Диво, яке в мозку Зеленського не трапиться.

Диво – це 99% важкої щоденної праці, а працювати там нікому.

Зате з другим урядом на вихід піде вже сам Зеленський.
Бо це його парламентська більшість, його уряди і його персональна, а не колективна відповідальність.

І це трапиться швидко

Volodymyr Omelyan

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.