Як виявилося, Зеленський і його команда комфортно себе почувають тільки в рамках телевізійного формату – журналіст

Як виявилося, Зеленський і його команда комфортно себе почувають тільки в рамках телевізійного формату – журналіст

Український журналіст і публіцист Сергій Руденко в статті, опублікованій на сайті телеканалу Deutsche Welle, зазначив, що Володимир Зеленський і члени його команди, як виявилося, відчувають себе комфортно тільки в рамках телевізійного формату.

За словами журналіста, Офіс президента чудово володіє відповідними технологіями. Там на високому професійному рівні можуть зробити креативний відосік в соцмережу, записати що бере за душу новорічне звернення, або організувати президенту інтерв’ю акторові серіалу, в якому грав і сам Зеленський.

Більш складні завдання, такі як грамотна комунікація з суспільством, оперативне реагування на виклики, стають вже проблемою. З ними команда Зеленського справляється з величезними труднощами. Ще більш складним завданням стала необхідність роз’яснення українському суспільству величезних зарплат нинішніх міністрів.

Звичайно, більшість простих громадян з задоволенням послухають виступ президента Голобородько у виконанні актора Зеленського.

Однак коли мова йде про інтереси держави, українці хочуть, щоб їх президент був рішучим, впевненим в собі, мудрим лідером. Якщо глава держави не відповідає таким критеріям, в країні починається хаос, а у владі – розбрід і хитання.