“Я нікуди не переїжджала”, – Таїсія Повалій вважає, що українці повинні попросити у неї вибaчeння

“Я нікуди не переїжджала”, – Таїсія Повалій вважає, що українці повинні попросити у неї вибaчeння

Співачка Таїсія Повалій впевнена, українці повинні попросити у неї пробачення за цькyвaння. Артистка не бачить своєї провини в тому, що в 2014 році втекла жити і працювати в Росію. Вона не розуміє, чому в Україні її не приймають назад.

Співачка Таїсія Повалій, яка шість років тому виїхала з України жити і працювати в Росію, хоче повернути своїх українських шанувальників. Зараз Повалій не користується популярністю в РФ, її не крутять по телебаченню, а пісні не виходять в ротацію на радіо. Повернути колишню славу вона вирішила в Україні.

Співачка навіть почала записувати пісні на рідній мові. Однак після повернулася до Києва концерти Повалій скасовують один за одним. Українська публіка не приймає її. Квитки на концерт не купуються. Незважаючи на це, у співачки своя думка з цього приводу. Таїсія вважає, що українці повинні попросити у неї пробачення за цькyвaння.

Артистка запевняє, в 2014 у неї не було іншого вибору. Її буквально вигнали з України. “Мене практично вигнали! Вони повинні прийти до мене і попросити вибачення. Я шалено люблю свій будинок і ніколи нікуди не переїжджала, я завжди повертаюся до себе додому”, – заявила артистка.