“Я хочу підтримати Зеленського старшого. Він назвав тих, хто в його синку розчарувався, біомасою” – Тарас Чорновіл

“Я хочу підтримати Зеленського старшого. Він назвав тих, хто в його синку розчарувався, біомасою” – Тарас Чорновіл

“Нормальна людина біомасою за пів року не стає. І пан професор Зєлєнскій про це теж знає…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політичний діяч, Народний депутат України III, IV, V, VI скликань Верховної Ради України Тарас Чорноовіл:

“Я тут ні разу не коментував абсолютно дике, безкультурне й ватне інтерв’ю батечка нашого прєзічка. Не робив цього через те, що й без мене його дуже вміло та аргументовано розібрали інші колеги.

А ще через те, що хворих критикувати якось ніби й грішно. А нема важчої хвороби, ніж бути душевнохворим. У цієї особи найважча форма – душа разом з інтелектом вивітрилася. Очевидно, що вже дуже давно. Ще до того, як породив на світ свого зеленого синочка й передав йому власний генетичний код у спадок…

Але зараз тут я хочу акцентувати на чомусь іншому. Навіть підтримати Зеленського старшого. Він назва тих, хто в його синку розчарувався, біомасою. То в чому ж він неправий? Мудрі не зачаровувалися. А його слова – найкраща оцінка всім тим, хто голосував за зелену владу, від тієї ж зеленої команди.

Тільки доки вони (їхні виборці) сліпо вихваляють кожен крок, пук і как свого ідола, їх обзивати якось недоцільно. Коли ж розчаровуються, то вже можна сказати про них усю правду. Адже нормальна людина біомасою за пів року не стає. І пан професор Зєлєнскій про це теж знає.”

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.