“Я буду тут день і ніч допоки не вийде президент”: мер Умані розбив палатку під вікнами Зеленського

“Я буду тут день і ніч допоки не вийде президент”: мер Умані розбив палатку під вікнами Зеленського

Міський голова Умані Олександр Цебрій заявив, що у разі масового приїзду прочан-xacидів на святкування юдейського Нового року – Рош Гашана – готовий заблокувати в’їзди до міста.

Про це йдеться у відеозверненні на сторінці Цебрія у Фейсбуці.

“Я готовий на найбільш радикальні заходи, але в рамках чинного законодавства. Ви пам’ятаєте, як це було, коли перекривалися блокпостами в’їзди на територію міста Умань.

Це рішення може прийняти міська комісія ТЕБ та НС. Я хочу почути… як ви поставитеся, якщо на період Рош Га-Шана ми вдамося до таких запобіжних заходів”, – звернувся він до мешканців міста.

Цебрій наголосив, що до останнього часу в Умані сподівалися, що рішення про заборону традиційних святкувань Рош Гашана, на які з’їжджаються тисячі прочан з усього світу, буде ухвалене на загальнодержавному рівні. Оскільки цього не сталося і Державна комісія з ТЕБ та НС, за його словами, вважає можливим у вересні приїзд 5-10 тисяч хасидів, місцева влада готова вдаватися до рішучих заходів.

Крім того, зазначив уманський мер, він намагатиметься зустрітися з Президентом Володимиром Зеленським, щоб особисто пояснити нeбeзпeку ситуації.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.