Гончарук сказав, чи збирається йти у відставку

Гончарук сказав, чи збирається йти у відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що він і уряд поки не збираються йти у відставку.

Про це він сказав, виступаючи на “Українському сніданку” в Давосі (Швейцарія) у четвер, 23 січня, повідомляє Обозреватель.

“Уряд нікуди не йде і продовжує працювати. Ми не плануємо жодних відставок. Це чутки. Довкола уряду зараз відбувається багато провокацій, маніпуляцій, зливів, брудної гри, яку дозволяють собі групи впливу, яким дуже некомфортно працювати в країні з чесним урядом”, – сказав Гончарук.

Гончарук додав, що його уряд залишатиметься настільки довго, наскільки дозволяє довіра всередині команди. “Зараз із довірою жодних проблем нема. Я не планую нікуди іти. Зараз у нас чудові відносини з президентом, чудова взаємодія з усіма найвищими органами влади”, – сказав Гончарук.

Нагадаємо, у швейцарському Давосі стартував ювілейний 50-й Всесвітній економічний форум. Головна тема форуму, який триватиме до 24 січня, – “Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий світ”. Президент Володимир Зеленський у рамках робочого візиту 22 січня виступив із промовою і провів низку важливих зустрічей із зарубіжними партнерами.