Діюча влада розпадається в турборежимі – Гончаренко

Діюча влада розпадається в турборежимі – Гончаренко

Діюча влада розпадається у “турборежимі”. 16 січня заяву про відставку подала міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак, а сьогодні, 17 січня клопотання про відставку подав прем’єрміністр України Олексій Гончарук.

Про це журналістам в кулуарах Ради розповів народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко, передає Прямий.

“Ми дізналися про те, що прем’єрміністр подав на відставку, подав її на ім’я президента, взагалі у нас парламентсько-президентська республіка і у Верховну Раду він міг також направити. Зрозуміло, що це якісь їх внутрішні маневри. І дуже цікаво, коли в нас падало промвиробництво, все було гаразд з прем’єром, коли величезна діра в бюджеті все було нормально, коли величезні зарплати виписують собі урядовці і держсекретар все нормально, а як прем’єр сказав правду, що у президента пустота і туман голові, то треба уже і йти.

Ми не голосували за їх уряд, за їх програму, але можна сказати, що влада розпадається у турборежимі. Вчора ми дізналися, що є подання на звільнення Бабак і сьогодні відповідний комітет відбувався, а сьогодні прем’єрміністра. І вже вони на такому повному розпаді, ти можеш написати заяву, але ти вибач прем’єрміністр, сьогодні п’ятниця, день запитань до уряду, ти маєш бути тут і відповідати на питання”, – заявив Гончаренко.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.