Чорновіл: Вітаю в РФії. Приплили. Усе йде за планом. Завтра почнуть aрeштовувати учaсників Майдану?

Чорновіл: Вітаю в РФії. Приплили. Усе йде за планом. Завтра почнуть aрeштовувати учaсників Майдану?

Український політичний діяч Тарас Чорновіл, на своїй сторінці у Facebook прокоментував сьогоднішні події у ДБР.

Далі пряма мова:

Тільки ще одне коротке повідомлення цього дня. Керівництво ДБР відмовилося прийняти звернення від родин Героїв Небесної Сотні. Ні самих представників родичів, ні депутатів ЄС (“Голос” та інші ніби то опозиціонери усунулися від підтримки родин зaгиблих) не пропустили в приміщення ДБР. Хоча Конституція чітко визначає, що нардеп має право безперешкодного й невідкладного прийому будь-яким службовцем країни (не поширюється лише на президента). Також він має право безперешкодно пройти на територію будь-якого об’єкта, включно з режимними й секретними.

Звернення, яке принесли депутати, від них не прийняли. Ніхто з керівництва не вийшов. Самих до приміщення не пропустили. Оскільки в цьому вже був закінчений склад злочину, нардепи викликали поліцію. Звісно, вона на виклик не прибула, в чому є ще одне правопорушення.

Спробував занести керівництву ДБР звернення рідних Небесної Сотні Петро Порошенко, який прибув на так званий допит. Не зміг. Усе керівництво розбіглося. Вєнєдіктова тупо й примітивно втекла в якийсь закапелок. Жодна структура ДБР не погодилася прийняти та зареєструвати звернення.

Вітаю в РФії. Приплили. Завтра почнуть aрeштовувати учaсників Майдану? Чому ні? Тyпoриле насєлєніє обрало нам до влади путінських хoлyїв. Усе йде за планом…

Тарас Чорновіл

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.