Береза: Якби Польща замість реформ зробила те, що запропонував Арахамія зараз, то сьогодні вона була б там, де зараз Україна

Береза: Якби Польща замість реформ зробила те, що запропонував Арахамія зараз, то сьогодні вона була б там, де зараз Україна

Борислав Береза на своїй сторінці у “Фейсбук” заявив, що Давид Арахамія, який запропонував призупинити синхронізацію законодавства України та Євросоюзу, ляпнув абсолютну нісенітницю.

За словами політика, якби Польща свого часу замість реформ та інтеграційних процесів зробила б те, що пропонує лідер фракції “Слуги народу”, то сьогодні ця країна була б там, де зараз знаходиться Україна.

Береза переконаний, що слова Арахамія не потрібно виправдовувати. Нинішня українська система права насправді не працює, як повинна. Тут найкраще підходить інше слово – безправ’я. Навряд чи у когось є якісь сумніви в повній розбіжності з європейською системою верховенства права.

Тим часом потрібно зробити так, щоб системи збігалися. Українська система не працює, тоді як європейська вже довела свою ефективність.

Однак чомусь завжди знаходяться люди, які виправдовують наш бардак, кажучи про якісь особливості.

Звичайно, олігархам невигідна синхронізація українського і європейського законодавства. Тому слова Арахамія оплесками першим зустрів якраз олігархат.

Borislav Bereza

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.