Андрій Богдан звинуватив владу у підп*лі своєї Tesla і готується вивести всіх на чисту воду

Андрій Богдан звинуватив владу у підп*лі своєї Tesla і готується вивести всіх на чисту воду

Екскерівник Офісу президента України Андрій Богдан виклав запис з моментом підп*лу його автомобіля Tesla S і запевнив, що це влада діє проти нього такими методами. Він заявив, що буде боротися проти системи.

Пряма мова:

“Сьогодні вночі невідома особа підп*лила мій улюблений і задекларований автомобіль – Тесла S))).

Хоча втр*та важка (автомобіль зг*рів вщ*нт), но я не сприймаю це близько до серця. Звичайно всіх хвилює питання хто це зробив і чому?

Оскільки це лише черговий момент в ряду кр*мінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це, як п*грозу від влади. Крім того, прослідковується певний символізм – рівно пів року з того часу як я щасливим звільнився з посади Керівника Офісу Президента.

Я розумію, що замовник цього зл*чину має певний кр*мінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте дорогенькі, кризові історії – моя робота. Перекладаю – це Ви зараз бахнули кер*сінчіку у кастрік))).

Ну що ж, будемо зараз активно виводити Вас на чисту воду і постараємось забезпечити Вас комфортними умовами відбування пок*рання ( про комфортні – не обіцяю).”

Андрій Богдан

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.