24-річна Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола першість чемпіонату Європи з веслування, що у польській Познані. Спортсменка стала найкращою..!

24-річна Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола першість чемпіонату Європи з веслування, що у польській Познані. Спортсменка стала найкращою у дисципліні каное-одиночка на відстані 500 метрів. Вітаємо!!! І пишаємося!!!

Для Людмили Лузан це перше “золото” чемпіонату Європи. У 2018-му вона ставала бронзовою призеркою у цій дисципліні.

“Мені раніше справді це могло тільки снитися, що я буду лідеркою не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Я щаслива і зовсім не збираюся зупинятись”, – сказала Людмила після перемоги.

Втім, це не єдине “золото” Людмили.

Українка в парі з Анастасією Четверіковою тріумфувала у “двійці” на аналогічній дистанції. Дівчата залишили позаду себе у 1,5 секундах німецький дует і стали переможцями.